Візит

CARVING DÉCOR – виробник декоративних виробів з Молдавії, які виготовляються з унікальної дерев’яної пульпи найвищого гатунку.

Вироби CARVING DÉCOR – це гнучкі різьблені орнаменти: капітелі, корони, розети та молдинги, мають твердість притаманну дереву, добре піддаються різьбленню, струганню та шліфуванню. Не потребують додаткової обробки перед оздобленням. Особлива властивість даних виробів є те, що їх можна використовувати навіть там, де дерев’яні елементи технічно використати складно. А все тому, що ці декори при нагріванні стають еластичними та їх можна закріпити практично до будь-якої форми поверхні.

Покриваються будь-якими лакофарбовими матеріалами та плівками в вакуумних пресах. Вартість виробів CARVING DÉCOR значно нижча аналогічних виробів з деревини, а найголовніше не містять шкідливих для здоров’я домішок.

Image

Компанія ВІЗИТ є офіційним ексклюзивним імпортером продуктів бренду Carving Decor.

Сучасні технології та кваліфікований персонал допомогли нашому підприємству завоювати довіру у багатьох виробників деревообробної промисловості в Україні. Основним пріоритетом фірми є налагодження чесних, відкритих, взаємовигідних партнерських відносин.

Саме в нас Ви зможете придбати всю систему продуктів, яка є перевіреною досвідом для вирішення поставлених Вами завдань.

Ми готові надати Вам:
- Консультації технолога щодо обладнання і підбору клейових систем;
- Консультації технолога щодо властивостей та підбору шпону і натуральної деревини;
- Консультації технолога щодо підбору абразивних матеріалів;
- Консультації технолога щодо опорядження поверхні лакофарбовими продуктами;
- При необхідності, ми забезпечимо виїзд технолога на об’єкти замовників.

В нас доступний великий асортимент кольорів та спецефектів, а також ми готові оперативно виконати Ваші побажання по замовленню продуктів, що втілять у життя найоригінальніші ідеї.

Ми готові швидко та надійно забезпечити Вас необхідними продуктами для роботи, за допомогою власного автопарку і транспортних компаній.